Minčių pieva

Čia galite rašyti kas tik patinka!

427 komentarai

 1. Rimas sakė:

  Kur dingo laida KŽG? Pasiilgom!

 2. Donatas sakė:

  Sveiki gyvi.
  Pirmiausia dėkoju autoriui, už šviesias, rimtas ir prasmingas laidas. O norintiems paklausyti laidų įrašų, nepririštiems prie interneto, yra daug būdų. Naudoti tam skirtas interneto svetaines, programas ar naršyklių funkcijas. Parašykite į donatas.latviunas@gmail.com smulkiau paaiškinsiu. Arba tiesiog pabandyti išsisaugoti failų nuorodas: rupeika.lt/wp-content/uploads/Laida_16_08_13_.mp3 Atidarius naršyklėje ir spaudžiant Ctrl ir S vienu metu.

 3. Betafence sakė:

  Kiek daug gražių minčių čia prirašyta. Benai, o kada vėl grįš jūsų laida į eterį?

 4. Sigitas sakė:

  sveiki,
  ar yra galimybe isirasyti Jusu laida i USB ar kompaktini diska.

 5. edmundas sakė:

  Benai, kada apėntas įplauksit į eterį.Esi laukiamas ,

 6. Anonimas sakė:

  Laba diena. Noriu pasidomėti kur dingo Jūsų laida? Tai yra mano mėgstamiausia laida apie paprastus žmones.

 7. Benas (iš laiškų) sakė:

  2018.07.13 22:11
  Sveiki, Benai ! Labai atsiprasau uz sutrukdyma . Man reikia Jusu pagalbos, niekur negaliu rast iraso, kuri daret su mano seneliais Stefa ir Vaclovu Mažuciais Kiliunenu kaime … Keik pamenu taip buvo gal prieš 6 -7 metus… Be galo noriu isgirst ju balsus, pamastymus… Beprotiskai ju pasiilgau … Labai aciu, Alma

  2018.07.14 12:38
  Laba diena, Benai,
  Aciu uz grazu interviu! Siuo metu esu viesas asmuo, todel Google ivedus mano varda ir pavarde, atsiranda daug asmenines informacijos. Mano manymu, asmeninis gyvenimas negali buti viesas.Noreciau, kad pasalintumete sias musu seimos nuotraukas ir padarytumete straipsni nematoma. Buciau dekingas, kad viskas butu padaryta kuo greiciau.
  Aciu uz supratinguma!
  Su geriausiais linkejimais!

  Benas:
  Nieko nėra lengviau, kaip trinti, griauti, naikinti. Sunkiau yra kurti gyvenimą, dedant atmintin įvykius, žmones, vaizdus ir garsus. O prisiminimai grįžta visokiausiais pavidalais, juos ištrina tik mirtis. Gal net ji čia bejėgė?
  Žodžiu, kiekvienam savo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*