Minčių pieva

Čia galite rašyti kas tik patinka!

406 komentarai

 1. Kemblys sakė:

  Benas Rupeika:
  ,,…matau kaip pavyzdį Vytautą Radžvilą – niekada per Sąjūdį nesu šalia jo buvęs, bet gerbiau už drąsą – tada, kai viešai rodė politinės vienvaldystės nesąmones.“

  Kiek atmenu, tada buvo ,, Sąjūdis M. Gorbačiovo persitvarkymo politikai remti“ – kitoks ir negalėjo būti 1987 metais… drąsūs buuuvo sąjūdiečiai 🙂

  Paulius Normantas

 2. Vilija sakė:

  Kokia didelė sielos atgaiva jūsų laidos. Ačiū.

 3. Vytis sakė:

  DEKUI BENAI, VISADA KLAUSAUSI JUSU AUSIS IŠTEMPES :)))SVEIKATOS JUMS.

 4. Valentina Mazurienė sakė:

  Gerb.Benai, mieliau telefonu aiškiau paaiškintume: vargstame su NŽT (Nacionalinė žemės tarnyba) ir Zarasų skyriumi. Sąmoningai daro „klaidas“, tada rekomenduoja teismą, kur ten prapuolam.Penktadienį darom piketą aikštėj prieš Zarasų sav. pastatą, kur III a isikūrusi NŽT.Zmonių bus nedaug, bet jau drįstam, kad ir keletas, maištauti.Gal Jums butu įdomi tema?
  Su pagarba,
  Valentina Mazurienė

 5. Tomas sakė:

  Sveiki,
  Labai gaila, kad pašnekovais pasirenkate tokius neadekvačius asmenis. Geda Jusu laidai, geda visai Lietuvai.
  Brauzgų kaime (ir visuose kituose) yra normaliu žmonių, kodėl rodote padugnes.
  Pagarbiai,
  Klausytojas

  Benas:
  Štai taip rūšiuodami žmones, pasiekėme didžiausią atotrūkį Europoje (ir ne tik!) tarp kelių procentų turtingųjų ir likusiųjų – vegetuojančių ant pragyvenimo ribos. Tai labai pavojinga tendencija valstybės išlikimui, matome pirmuosius baisius padarinius. O vadinti padugnėmis iš savo rankų prasimaitinančius žmones gali tik bailus anonimas. Laidoje kalbėjusieji turi savo vardus ir pavardes, sutiktam žiūri į akis tiesiai. Juos galima susirasti, drąsiai kalbėtis pačiam, ir tik tada niekinti ar smerkti už nenugražintą tikrovę. To ir linkiu parašiusiam į šį puslapį (ačiū ir už tokią nuomonę!), tačiau primenu labai seną išmintį – turmos ir terbos niekada, žmogau, neišsižadėk, kad ir kaip aukštai jaustumeisi pakilęs.

 6. Vytis sakė:

  Taip energingai gynusi nuo žmonių Lukiškių aikštę, savo programoje valdžia ją užmiršo

  Balandžio 19-ąją Vyriausybė patvirtino naujos redakcijos „Lietuvos valstybės atkūrimo Šimtmečio minėjimo programą“. Visuomenė, tikimės, galės su ja susipažinti. Vyčio paramos fondo valdyba, perskaičiusi programą, apstulbo: Lukiškių aikštės ir įsipareigojimo įrengti joje kovotojų už Lietuvos laisvę memorialą Programoje iš viso nebeliko. Nepaisant Seimo specialaus nutarimo, visuomeninių organizacijų reikalavimų, net kovotojų už laisvę piketo priešais Vyriausybės rūmus.
  Kodėl taip įvyko, negalime suprasti. Valstybinės institucijos pasielgė paprasčiausiai: nevykdydama ankstesnėje Programoje numatytų įpareigojimų, valdžia juos tiesiog išbraukė. Kai kažkada sakė Visų tautų vadas, „nėra žmogaus – nėra ir problemos“. Nėra įpareigojimų programoje, nereikia nieko ir daryti. Todėl labai sklandžiai išnyko iš Programos ir Vasario 16-osios signatarų, ir Nepriklausomybės karo savanorių pagerbimas. Vis ta pačia logika – neįrašyta – reiškia, ir nereikia rūpintis.
  Tik štai Vyčio paramos fondas nesupranta: jeigu Lukiškių aikštė valdžiai nereikalinga, tai gal ja vėl galėtų rūpintis visuomenė? Ar aikštė ir toliau bus teritorija, uždara istorinei atminčiai – savotiškas naujų „vamzdžių“ rezervatas?
  Vyčio paramos fondas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*